Bieżące działania firmy – cztery nowe realizacje!

Bieżące działania firmy – cztery nowe realizacje!

Dziś chcielibyśmy Państwu przybliżyć bieżące działania Proximy- Service w Krakowie.

Obecnie nasza praca skoncentrowana jest w większości na realizacji procesów administracyjnych. Poniżej prezentujemy cztery wyróżniające się projekty:

 

    1. Prestiżowa inwestycja Proximy-Service, zlokalizowanej na Woli Justowskiej w Krakowie – realizacja procesu administracyjnego dla kompleksu, który jest wyjątkowy nie tylko ze względu na wysokiej jakości architekturę, wspartą ekologiczną technologią, ale również ze względu na projekt, harmonizujący z istniejącą zielenią. W szerokim programie inwestycji przewidujemy domy jednorodzinne, domy w układzie bliźniaczym oraz apartamenty.
    2. Inwestycja usługowa w sąsiedztwie krakowskiego portu lotniczego – realizacja procesu administracyjnego dla inwestycji usługowej składającej się ze stacji paliw wraz z budynkiem restauracji. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskiego portu lotniczego i stanowić będzie funkcjonalne dopełnienie programu dla tego obszaru.
    3. Inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna w północnej części Krakowa – realizacja procesu administracyjnego dla inwestycji, szczególnie atrakcyjnej dla osób, którym bliskie są walory lokalizacji mieszkań w północnej części Krakowa. Wśród nich możemy z pewnością wyróżnić kilka z nich: czyste powietrze, bliskość szkoły, sklepu, przedszkola, bezpośrednia lokalizacja komunikacji miejskiej oraz bliskość centrum miasta. To wszystko, wraz z wyjątkową architekturą elewacji, funkcjonalnym rozwiązaniem układów mieszkań i części wspólnych stanowi doskonałą propozycję dla ludzi, którzy szukają w Krakowie swojego miejsca na dłużej.
    4. Osiedle mieszkaniowe również w północnej części Krakowa – realizacja procesu inwestycyjnego dla kompleksu dziewięciu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, zlokalizowanych, tak jak powyższa inwestycja, w północnej części Krakowa. W związku ze wczesnym stadium przygotowań programu inwestycji liczymy na to, że zainteresowani będą śledzić dalsze administracyjne postępy tego przedsięwzięcia

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej proxima-service.pl oraz mediów społecznościowych:

gdzie na bieżąco będziemy prezentować Państwu postępy prac.

 

Udostępnij post: