Apartamenty Antracita

Apartamenty Antracita

Szczegóły

 

Antracita to nowoczesne apartamenty w Krakowie usytuowane w dwóch budynkach o skali budownictwa dopasowanej do szczególnych wymagań właścicieli. W każdym z budynków jest zaledwie po 3 i 4 apartamenty o powierzchniach od 91 m² -133 m² z okazałymi balkonami i tarasami dostępnymi bezpośrednio z każdego pokoju. Jest to cechą szczególną wszystkich apartamentów, gdzie powiązanie wnętrza z architekturą i zielenią w formie otwarć widokowych jest standardem.

Antracita to zupełnie nowe luksusowe apartamenty na sprzedaż na rynku pierwotnym w Krakowie – budowę zakończyliśmy w czerwcu 2015 roku. Za projekt odpowiada cenione na świecie biuro K. Ingarden, J. Ewý – Architekci, sp. z o.o. , natomiast za realizację krakowski deweloper Proxima Service. Luksusowe apartamenty Antracita powstały z myślą o wymagających Klientach, którzy docenią wyjątkową jakość architektury oraz ponad przeciętny standard.

Apartamentowiec harmonijnie wtapia się w otoczenie, zapewnia przestronne, jasne, otwarte przestrzenie zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu wnętrz. O prestiżu inwestycji decyduje również lokalizacja apartamentów w bezpośredniej okolicy krakowskich Błoń i dzielnicy Zwierzyniec, o ciekawych walorach przyrodniczych i historycznych.