Apartamenty Art Residence

Apartamenty Art Residence

Szczegóły

Inwestycja adresowana jest do wymagających klientów. Nowe mieszkania i apartamenty położone są przy ul. Hoffmanowej 6 w Starych Łagiewnikach, 15 min od centrum Krakowa.

Budynek został wykonany z najwyższej jakości materiałów takich jak: blacha tytanowo-cynkowa ,stal nierdzewna, cegła klinkierowa, drewniane deski elewacyjne. W budynku znajdują się 33 mieszkania, do których wchodzi się z 4 oddzielnych klatek schodowych. Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Na ostatniej kondygnacji znajdują się komfortowe mieszkania wyposażone w klimatyzację, z tarasami i dużymi oknami połaciowymi.

Mieszkania i apartamenty zostały wykończone w standardzie “pod klucz”. Mieszkańcy otrzymują zaprojektowaną przestrzeń przez architektów wnętrz zgodne z projektem, który przewiduje: drewnianą podłogę, najwyższej klasy włoskie drzwi fornirowane marki Dierre, efektownie wykończoną kompletną łazienkę, kuchnię wyposażoną w sprzęt AGD firmy Bosch, pomalowane ściany. Mieszkania i apartamenty posiadają wentylację mechaniczną, poza tym na ostatnim piętrze są w całości klimatyzowane. Pod budynkiem znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Budynek ten, Krakowianie w konkursie „Kraków mój dom” uznali za najlepsze w kategorii budownictwo mieszkaniowe 2011 roku.

ul. K. Hoffmanowej 6, Kraków