Budynki mieszkalne na Osiedlu Gotyk

Budynki mieszkalne na Osiedlu Gotyk

Szczegóły

14 gotowych mieszkań o powierzchni od 30 mkw do 53 mkw w od 10 lat wpisującym się w tamto miejsce wyjątkowym budynku. Znajduje się on przy ul.Ks.Meiera na dynamicznie rozwijającym się osiedlu. Osiedle znajduje się zaledwie 3,5 kilometra od Rynku Głównego, w bliskim sąsiedztwie głównej arterii miasta Al. 29 Listopada, która zapewnia łatwy dojazd praktycznie do każdego miejsca w Krakowie.
W budynku zainstalowano nowoczesną, energooszczędną kotłownię gazową dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a każde mieszkanie zostało oddzielnie opomiarowane, liczniki energii elektrycznej oraz instalację do podłączenia kuchni z elektryczną płytą grzewczą, jak również domofon i łącza internetowe. Wszystkie oferowane mieszkania są wykończone „pod klucz” w dobrym standardzie. Komunikację wewnątrz budynku zapewniają cichobieżne windy osobowe oraz przestronna klatka schodowa. Na każdym z pięter znajdują się komórki lokatorskie przynależne do mieszkań. Zarówno konstrukcja, jak i pozostałe elementy budynku spełniają wysokie standardy technologiczne, w tym zgodną z polskimi normami izolację termiczną oraz uwzględniają potrzeby osób niepełnosprawnych.

W otoczeniu budynku są ogólnodostępne tarasy zielone, oświetlenie terenu, estetyczne skwery, trakty piesze i drogi dojazdowe.

ul. Ks. Meiera 20 i 20a, Kraków