„Prawdziwe życie aniołów” – ruszyły zdjęcia do filmu

„Prawdziwe życie aniołów” – ruszyły zdjęcia do filmu

W Krakowie właśnie ruszyły zdjęcia do nowego polskiego filmu o roboczym tytule „Prawdziwe życie aniołów”.

Proxima-Service ma przyjemność poinformować, że w ramach naszej polityki, dotyczącej działań na rzecz lokalnej społeczności Krakowian, jesteśmy jednym ze współproducentów prac przygotowawczych tzw. dewelopmentu do powyższego filmu.

Reżyserem i scenarzystą produkcji jest Artur Więcek.

W rolach głównych zobaczymy Krzysztofa Globisza, Kingę Preis, Annę Dymną, Jana Frycza oraz Jerzego Trelę. 

Film ten stanowić będzie niejako podsumowanie twórczości Krzysztofa Globisza – wspaniałego krakowskiego aktora. To właśnie jego życie stanowiło inspirację dla reżysera i scenarzysty. Jego choroba i walka, by powrócić do zawodu.

„W tej walce towarzyszyła i towarzyszy mu nieodłączna asysta w osobie Agnieszki Globisz – partnerki, żony, menadżerki i mentorki. Bo „Prawdziwe życie aniołów”, jak podkreślają twórcy, to film nie tyle o chorobie, co o sile bycia razem”  – możemy przeczytać w artykule na temat filmu w portalu kultura.onet.pl.

Zdjęcia będą kręcone w Krakowie od października 2018 do czerwca 2019, a sam film zobaczymy na ekranach kin w lutym 2020 roku. Nie możemy się doczekać!

Więcej informacji oraz wypowiedzi osób związanych z produkcją, można znaleźć pod adresem :

https://kultura.onet.pl/film/wywiady-i-artykuly/tworcy-filmu-prawdziwe-zycie-aniolow-krzysztof-globisz-to-piekny-przyklad-tego-ktory/g5kpj63?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

 

Serdecznie polecamy!

 

Udostępnij post: